Wózki platformowe

Jakie korzyści oferują praktyczne wózki platformowe?

Z wózkami platformowymi często spotkamy się w marketach budowlanych, a także na magazynach, w których wydawany jest zamówiony towar. Głównym zadaniem takiego wózka jest umożliwienie szybkiego i wygodnego przetransportowania ciężkich towarów we wskazane miejsce. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze praktycznych wózków platformowych?

W przypadku zakupu wózków platformowych z całą pewnością nie warto oszczędzać. To specjalistyczny produkt, który powinien odznaczać się najwyższą jakością wykonania. Szczególnie istotne jest wykończenie detali, takich jak łożyska, montaż kół, a także same koła. Tylko solidne wykonanie oraz trwałe materiały zagwarantują wózkom większą mobilność na przestrzeni lat. Jednym z kryteriów wyboru jest również uchwyt zastosowany w przypadku wózków. Czy można go dostosować do określonej wysokości? Posiada jedną poręcz czy dwie oddzielne? Z pozoru są to mało istotne szczegóły, ale w praktyce, nawet takie detale mogą wpłynąć na komfort transportowania ciężkich i nieporęcznych towarów.

Maksymalne obciążenie oraz rozmiar platformy

Solidne i wytrzymałe wózki platformowe odznaczają się dużym udźwigiem. Z ich pomocą możemy transportować towary, których łączna masa przekracza ćwierć tony. Z kolei rozmiar platformy informuje nas o tym, jak duże gabaryty mogą być przewożone na tego typu wózkach. Wiele zależy od samego zastosowania. Wózki platformowe spotkamy w marketach, magazynach, warsztatach, ale również w restauracjach (wózki kelnerskie), a także w placówkach medycznych (wózki na leki).

W zależności od naszych indywidualnych potrzeb, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które zostały wdrożone w wózku platformowym. Dobrym przykładem może być chociażby mobilny uchwyt, który możemy dostosować do naszego wzrostu. Jeśli zależy Ci na większej oszczędności miejsca, możesz wybrać wózki ze składaną platformą. Do dyspozycji klientów pozostają również wózki na mniejsze towary wyposażone w kilka pomniejszych platform.

Wóżki platformowe firmy Waran

W dobie XXI wieku możemy zdecydować się na wygodne zakupy przez Internet. W ten sposób gwarantujemy sobie większy wybór, a także przystępniejsze ceny. W wielu przypadkach, jeden model wózka platformowego może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kierując się powyższymi czynnikami bez trudu wybierzesz wózek, który zapewni maksymalny poziom komfortu oraz bezpieczeństwa przy transportowaniu ciężkich towarów. Zapoznaj się z ofertą firmy Waran!

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733
Czynne:
  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00