Realizacje regałów magazynowych u klientów

Firma Reger oferuje metalowe regały magazynowe (półkowe i paletowe), meble metalowe oraz akcesoria magazynowe. W naszej ofercie znajdą Państwo regały wykonane z blach zimnowalcownych, które doskonale sprawdzą się w archiwum, magazynie, warsztacie, hurtowni czy garażu. Dostępne regały do magazynu występują w dwóch wariantach - jako regały półkowe o nośności nawet do 900kg na półkę, oraz jako regały paletowe - wysokiego składowania. Wszystkie dostępne w naszej ofercie regały magazynowe wykonane są blach zimnowalcowanych i malowane farbą proszkową. Cechują je nie tylko wytrzymałość, stabilność i łatwość montażu, ale również niska cena.

Poza regałami do magazynu czy archiwum oferujemy również meble metalowe. Jest to niezbędne wyposażenie do szatni w szkołach, na basenach czy w siłowniach. Szafki BHP to również niezbędny element wyposażenia zakładów pracy, pozwalający pracownikom na przechowywanie rzeczy osobistych czy ubrań roboczych. Metalowe szafy w naszej ofercie występują w różnych wariantach - jako meble metalowe na zamek, z półkami, wieszakami, ławeczkami czy miejscem na identyfikator.

Realizacje regałów magazynowych

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, ale oferowane regały metalowe, szafki socjalne i akcesoria magazynowe (pojemniki warsztatowe, kuwety magazynowe) wysyłamy na terenie całego kraju. Zobacz realizacje firmy Reger na regały paletowe wysokiego składania, regały archiwalne oraz magazynowe.

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733
Czynne:
  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00