Producent Regałów Metalowych

Wyposażenie magazynów i biur

 Od 2006 roku z sukcesem działamy na Polskim rynku, kompleksowo wyposażając biura, sklepy, magazyny, archiwa we wszystkich branżach, także w administracji państwowej, bankach, restauracjach, instytucjach finansowych, firmach motoryzacyjnych, etc wciąż poszerzając naszą ofertę o kolejne akcesoria magazynowe. Jeśli rozważają Państwo gdzie kupić regały metalowe, to zapraszamy do poznania naszej oferty.

producent regałów magazynowychPrzykładamy największą wagę do rozwiązań, których celem jest generowanie oszczędności i wydajności w przepływie strumienia towarów. Wszystkie produkty naszej firmy są najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy również zestaw usług dodatkowych takich jak: dowóz do klienta, montaż regałów metalowych, doradztwo oraz projektowanie zagospodarowania pomieszczeń użytkowych.

Regały metalowe producent

Jako producent regałów metalowych gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych produktów. W swojej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie produkty zapewniające gwarantowaną nośność i wytrzymałość regałów – zarówno półkowych jak i paletowych. Polski producent regałów metalowych to gwarancja nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również obsługi klienta. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo i możliwość wykonania regałów magazynowych na wymiar.

Regały półkowe i paletowe

Nasza oferta skupia się na różnego rodzaju regałach magazynowych. Poczynając od najmniejszych, kończąc na regałach wysokiego składowania. Na szczególną uwagę zasługuje oferta regałów archiwalnych, którą umożliwia sklasyfikowanie dokumentów w idealnym porządku co zdecydowanie ułatwia ich odnajdywanie

regały metalowe producentW naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Szeroki wybór regałów magazynowych pozwoli nam stworzyć dla Państwa funkcjonalną przestrzeń w magazynie, którą będzie można maksymalnie wykorzystywać podczas składowania i przechowywania towarów. Dzięki temu, że posiadamy regały magazynowe różnego typu, możemy sprawić, że każda przestrzeń magazynowa będzie ergonomiczna i praktyczna w użytkowaniu.

Metalowe regały na wymiar

Na życznie i potrzeby klienta wykonujemy róznież regały o nie standardowych wymiarach tak aby makymalnie wykorzystać przestrzeń przeznaczoną do magazynowania. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie owocna zarówno pod względem jakości, ceny produktów jak i szybkości realizacji zamówień. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy REGER i skorzystania z jej usług.

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733
Czynne:
  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00