Cena regałów metalowych

Regały magazynowe z metalu to jeden z najbardziej podstawowywch elementów wyposażenia magazynów czy archiwów. Ich wykorzystanie pozwala na uporządkowane przechowywanie różnego typu materiałów, towarów czy dokumentów. Wyposażenie magazynu czy archiwum w odpowiednie, wysokiej jakości regały jest kosztowne, dlatego warto dowiedzieć się więcej o cenie regałów magazynowych oraz z czego ona wynika.

Od czego zależy cena regałów metalowych

cena regałów metalowych magazynowychPrzy wyborze wyposażenia do magazynu istotną rolę gra również cena regałów metalowych, która dla wielu klientów może być kluczowym elementem przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Cena regałów magazynowych może się znacznie różnić, w zależności od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest jakość materiałów użytych do produkcji regałów. Bardziej wytrzymałe i solidne regały zwykle są droższe, ponieważ wymagają użycia lepszych i bardziej trwałych materiałów.

Innym czynnikiem wpływającym na cenę regałów metalowych jest cena półproduktów, potrzebnych do ich wytworzenia. W przypadku regałów magazynowych, które są zwykle dużych rozmiarów, cena półproduktów może mieć znaczny wpływ na ostateczną cenę produktu. Najważniejszym czynnikiem jest cena metalu, z którego w większości składają się regały magazynowe. W ostatnich latach cena tego surowca znacznie wzrosła, przez co koszt regałów magazynowych również się zwiększył. Nie bez znaczenia pozostają również znaczące podwyżki cen prądu czy gazu.

Koszt regałów do magazynu

koszt regału magazynowegoFirma Waran jako renomowany, polski producent regałów magazynowych oferuje szeroką ofertę, w której znajdą Państwo regały metalowe w różnej cenie. Koszt regału magazynowego uzależniony jest od jego rozmiaru czy maksymalnego obciążenia. Poniżej ramy cenowe* najbardziej popularnych regałów w ofercie producenta (do cen należy doliczyć 23% VAT).

 • regał półkowy do archiwum AML1: 465zł - 730zł netto;
 • regał archiwalny z półkami AML2: 699zł - 953zł netto;
 • regał magazynowy ML 100kg/półkę: 355zł - 874zł netto;
 • regał zaczepowy półkowy ZPW 500kg/półkę: 792zł - 1190zł netto;
 • regał do magazynu ZPZ 600-900kg/półkę: 260zł - 485zł netto;

*stan na listopad 2023 roku

W przypadku regałów paletowych cena jest ustalana indywidualnie.

Cena regału magazynowego na wymiar

regały metalowe cenaIstnieje również możliwość zamówienia regałów metalowych na wymiar, co wpływa na cenę. Cena takich regałów jest ustalana indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar, materiał, z którego są wykonane, ilość i rodzaj półek oraz innych opcji dostępnych w zamówieniu. Regały magazynowe na wymiar są często wybieraną opcją, ponieważ pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału powierzchni magazynowej. Mimo faktu, że cena regałów na wymiar bywa wyższa, to jest to bardziej opłacalny wybór zwłaszcza w sytuacjach, gdy magazyn lub przechowywane towary mają niestandardowe wymiary.

Oferta cenowa regałów magazynowych

Podsumowując, cena regałów metalowych zależy przede wszystkim od jakości materiałów, które zostały użyte do ich produkcji, a także od ceny półproduktów i opcji dostępnych w zamówieniu, takich jak dostosowane wymiary i inne opcje. Zawsze warto wybrać regały wyprodukowane z najlepszych materiałów, ponieważ są one bardziej trwałe i długowieczne, co ostatecznie zwraca się w dłuższej perspektywie czasowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, który dostępny jest dla każdego typu regału magazynowego w naszej ofercie.

 • Patryk Zarzecki
 • ul. Włodarzewska 95A
 • 02-393 Warszawa
 • 607 658 733
Czynne:
 • Poniedziałek - Piątek
 • 8:00 - 16:00