Wyposażenie do archiwum

wyposażenie do archiwumArchiwum to miejsce, w którym przechowywane są setki, tysiące a nawet miliony dokumentów, segregatorów czy teczek. Niezależnie od wielkości danego obiektu do uporządkowanego i bezpiecznego przechowywania niezbędne jest odpowiednie wyposażenie do archiwum. Podstawowymi elementami znajdującymi się w archiwach są regały metalowe oraz szafy aktowe.

Regały do archiwum

Wyposażenie do archiwum to przede wszystkim odpowiednio przystosowane regały metalowe. W zależności od potrzeb występują one w różnych rozmiarach i konfiguracjach półek. Regały archiwalne posiadają często specjalne ograniczniki, które zapobiegają wypadaniu dokumentów z półek. Wybór odpowiednich regałów metalowych do archiwum powinien odbywać się na podstawie kilku podstawowych kryteriów, takich jak wytrzymałość, stabilność, materiał wykonania czy wymiary regałów do archiwum.

Szafy aktowe na dokumenty

Drugim rodzajem wyposażenia do archiwum powszechnie obecnym w tego rodzaju obiektach są szafy aktowe na dokumenty. W odróżnieniu od dokumentów są to konstrukcje wyposażone w ścianki boczne i tylne oraz drzwi. Szafy biurowe to meble metalowe zamykane, dzięki czemu przechowywanie w nich dokumentów jest bezpieczniejsze. Tego rodzaju wyposażenie do archiwum również występują w różnych wymiarach i wariantach półek.

Wyposażenie do archiwum

Firma Reger oferuje szeroki wybór regałów i szaf aktowych z metalu. Wyposażenie do archiwum dostępne jest stacjonarnie w naszym sklepie w Warszawie oraz na zamówienie z dostawą. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz łatwość montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733

Czynne:

  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00