Półki Magazynowe

półki magazynoweMagazynowanie towarów to proces, bez którego ciężko wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie łańcuchów dostaw. Każdy produkt, który finalnie trafia do odbiorców końcowych przynajmniej przez krótki okres poddawany jest procesowi przechowywania – magazynowania. Obiekty magazynowe niezależnie od swojej wielkości muszą być odpowiednio wyposażone aby przechowywanie towarów było bezpieczne i uporządkowane. Podstawowym wyposażeniem każdego magazynu są regały magazynowe – w wariantach paletowych oraz półkowych. Półki magazynowe wykorzystywane do przechowywania towarów muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami, dzięki którym minimalizuje się ryzyko wypadków.

Wytrzymałe półki magazynowe do regałów

Najważniejszymi cechami dobrych regałów magazynowych są wytrzymałość i stabilność. To od tych cech zależy bezpieczeństwo składowanego towaru. Półki magazynowe, które znajdują się w metalowych regałach muszą posiadać odpowiednią wytrzymałość – nośność, zgodną z informacjami od producenta regałów. Montaż półek magazynowych powinien gwarantować że będą one mocno przytwierdzone do ram nośnych. Półki magazynowe powinny być także łatwe w regulacji, tak by w razie potrzeby łatwo dostosować ich wysokość do składowanego towaru.

Półki do regałów magazynowych

Firma Waran to renomowany producent regałów magazynowych metalowych o wysokiej wytrzymałości i stabilności. W naszej ofercie znajdą Państwo również półki magazynowe oraz inne, pojedyncze elementy regałów metalowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień. W razie pytań prosimy o kontakt – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733

Czynne:

  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00