Regały nietypowe

Metalowe regały magazynowe są niezwykle uniwersalnymi konstrukcjami, które znajdują zastosowanie w różnego typu miejscach. Regały z metalu wykorzystywane są przede wszystkim w magazynach, hurtowniach i zakładach produkcyjnych ale również w archiwach, garażach i piwnicach. Regały magazynowe wykonywane są w dwóch podstawowych wariantach – jako regały półkowe oraz paletowe. W niektórych sytuacjach standardowe wymiary regałów nie są w stanie sprostać wymaganiom, dlatego stosuje się regały nietypowe.

Metalowe regały nietypowe

regały nietypoweRegały nietypowe, jak sama nazwa wskazuje wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta, który potrzebuje niestandardowych rozwiązań konstrukcyjnych. Mogą one dotyczyć wysokości, szerokości czy głębokości regałów, ale również np. ilość półek. Regały nietypowe mogą przyjmować najróżniejsze wymiary z zastrzeżeniem, że cała konstrukcja będzie spełniała normy bezpieczeństwa – posiadała odpowiednią wytrzymałość i stabilność. Nietypowe regały magazynowe wykorzystywane są powszechnie w halach, warsztatach, magazynach czy archiwach. Firmy decydują się na ten rodzaj regałów metalowych w sytuacjach, kiedy standardowe regały magazynowe nie spełaniają w pełni swojego zadania.

Zalety regałów nietypowych

Wybór regałów nietypowych niesie za sobą wiele korzyści, które sprawiają, że coraz częściej są one wybierane przez klientów. Przede wszystkim metalowe regały na wymiar pozwalają w pełni wykorzystać dostępną powierzchnie magazynową. Odpowiednie wymiary regałów dostosowane do wysokości, szerokości czy innych cech indywidualnych hali sprawiają, że możliwe jest znaczne zwiększenie ilości magazynowanego towaru. Poza tym dużej znaczenie ma również fakt, że nietypowe regały mają półki dostosowane do przechowywanego towaru, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje się ich powierzchnie. Ma to znaczenie zwłaszcza w kontekście towaru przechowywanego na regałach półkowych, bowiem towar na paletach zazwyczaj cechuje się pewnymi określonymi wymiarami. 

Regały na zamówienie

Firma Reger w swojej ofercie posiada szeroki wybór regałów metalowych magazynowych, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, stabilnością oraz prostym montażem. Naszym klientom oferujemy również możliwość zamówienia regałów nietypowych na wymiar. Jesteśmy w stanie dopasować wymiary i indywidualne cechy regałów magazynowych do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień. Nasze regały oferujemy stacjonarnie w Warszawie oraz z dostawą w całej Polsce.

  • Patryk Zarzecki
  • ul. Włodarzewska 95A
  • 02-393 Warszawa
  • 607 658 733

Czynne:

  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 - 16:00